Baby Kids Educative Games Lite

Eğitici Oyunlar
BİLGİ
  • Lisans Deneme Sürümü -
  • Boyut 12 MB
  • Version 1.3
  • Dil İngilizce
  • Firma pescAPPs
Çocuğunuzun zeka seviyesini göre doğru ve kaliteli oyunlar oynamasını istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Çocukların zeka gelişimine etki eden en büyük etmenlerden birisi de oyunlardır. Eğer ki çocuklar kendi seviyelerine ve zeka düzeylerine uygun oyunlar oynamaz kendilerini geliştirmezler ise, arkadaşlarının zeka seviyelerinden belli bir miktar önde olmalarının bir anlamı kalmaz. Kendilerini sürekli geliştiren yeni oyunlar oynayan beyninin farklı bölgelerini çalıştıran çocuklar bu konuda her zaman daha fazla avantajlıdırlar. Sizde kendi çocuğunuzun bu şekilde başarılı olmasını istiyorsanız sizde çocuğunuzun zeka seviyesine uygun farklı farklı oyunlar oynadığından emin olmalısınız.

İşte bu programda da çocukların zeka seviyelerinin gelişmesine yardımcı olmak için çocukların beyinlerinin farklı bölgelerini çalıştırmayı amaçlayan oyunlar bulunmaktadır. Beyinsel gelişimin oyunlar ile yapılmasının bir diğer nedeni ise çocukların yaşlarının küçük olup o yaşlardaki çocukların eğitim yolu ile öğrenmeden çabuk sıkılmalarıdır. Hem de oyun çağındaki çocukların yaşlarına uygun en iyi aktivite de yine oyundur.

Uzmanlar tarafından özel olarak hazırlanmış ve çocuğunuzun zeka sorunlarını çözmeye yönelik son derece kaliteli ekran grafikleri ve ses özellikleri sayesinde çocuklarınız her yönden gelişeceklerdir. Sizde çocuğunuzun yaşına uygun ve kaliteli oyunlar oynamasını istiyorsanız hu programı hemen indirmeniz onun için fazlaca faydalı olacaktır. Hadi daha fazla zaman kaybetmeyin hemen indirin çocuğunuz oynamaya hemen başlasın.

Daha Fazla Göster
Baby Kids Educative Games Lite indir